Субота, 5 грудня

У понеділок, 4 листопада, в багатьох містах України та світу пройдуть акції «Рік без Каті» з вимогою справедливості у розслідуванні вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

«4 листопада виповнюється рівно рік, як Катерина Гандзюк померла в лікарні після трьох місяців страждань і численних операцій, які їй довелося пережити внаслідок цинічного нападу на неї. За цей час друзі Каті та люди, яким небайдуже, провели десятки акцій з вимогою ефективного розслідування її вбивства та покарання замовників. Ініціатива “Хто замовив Катю Гандзюк?” стала своєрідним майданчиком для захисту активістів від нападів та переслідувань. Ми виходимо знову», – повідомляють активісти.

У Києві організатори запрошують усіх небайдужих громадян 4 листопада о 19:00 прийти до Офісу президента на Банковій. Ініціатори акції запросили й главу держави Володимира Зеленського прийти і поставити свічку в пам’ять про їхню подругу.

Активісти звернулися до Зеленського із закликом проявити політичну волю, щоб Україна вперше в своїй історії покарала замовників страшного політичного вбивства.

«Не мовчіть, пане президенте. Не будьте, як ваші попередники», – йдеться в заяві.

1 комментарий

  1. аналітик on

    Ну що, хотіли змін !? Отримали ? Бачили очі , що купували — їжте, хоч повилазьте ! Зеленський такий же як і Порошенко ! Йому до одного місця Україна , проблеми країни ! Завдання, яке стоїть перед ним , — подальше знищення української нації, української держави , продовження еврейського геноциду українців , яке почалося ще у 1917 році , набуло колосальних маштабів пр и Голодоморі 1932-33 років .що творили кагановичі , когани, хатаєвичі . Далі геноцид продовжився з 1991 року , вдразу ж після незалежності України до нинішнього часу ! Народу набрехав той мерзотник Зеленський , що буде боротися з бідністю ! Бідність членів своєї банди він уже переміг, вони всі отримали хлібні місця і вже не бідні ! Що стосується народу….то ось як вони хочуть «ощасливити » вчителів: 40 годинна робоча неділя , всі надбавки зарплатні анулювати ( вислугу років, класне керівництво , за перевірку зошитів тощо ) і вчитель з 20-річним стажем отримуватиме як прибиральниця. І повинен знаходитися у школі з 8-00 ранку до 17-00, як робітник на конвеєрі ! Далі , посадка корупціонерів … Зеленський і це питання вирішив , — ВСІ КОРУПЦІОНЕРИ ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА І ПОРОШЕНКА СИДЯТЬ НА КЕРІВНИХ ПОСАДАХ , куди їх призначив особисто Зеленський ! Правда ще не надані високі посади мародерам свинарчукам , та це справа часу… Для них готуються нові посади ! Що стосується Гандзюк… то що вона Зеленському . вбиті українці його не хвилюють …. Для цих геноцидників чим більше українців загине , тим для них краще ! Ось зараз Верховна ЗРАДА прийняла закон Геруса, що дозволяє купувати електроенергію у ВБИВЦЬ українців , у РФ ! Тобто Україна, купуючи електроенергію в РФ , оплачує розходи Путіна на вбивства українців ! Таким чином Герус, Разумков і Зеленський є такими же вбивцями українців на Донбасі як і Путін ! Доголосувалися !!! Україною керують вбивці українців !

Залишити коментар