Вівторок, 29 вересня

Найбільший оператор фіксованого зв’язку компанія «Укртелеком» повідомила, що з 1 лютого нового року припиняє обслуговування таксофонів в Україні.

«Обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, фізично і морально застаріло, взагалі не виробляється в Україні, і це спричиняє складнощі з експлуатацією. Протягом років послуга таксофонії є збитковою… Сподіваємося на розуміння тих небагатьох користувачів послуги і впевнені, що в разі потреби вони оберуть для себе сучасний і доступний канал комунікації», – йдеться в повідомленні.

За даними «Укртелекому», для порівняння – у 2017 році щомісяця було близько 900 тис. хвилин розмов за допомогою таксофонів, тоді як у 2019-му – менш ніж 380 тис. хвилин. Нині мережа налічує близько 4,8 тис. таксофонів, практично всі вони розміщені у містах. У середньому щодня з одного таксофона відбувається лише близько 2,5 хвилин розмов.

1 комментарий

  1. В усіх країнах світу таксофони працюють і хоч збиткові, але це важлива інфраструктура. Нехай і раз на місяць, але коли дуже треба, то таксофон виручає

Залишити коментар