Четвер, 1 жовтня

Інформація про готовність бойовиків на Донбасі почати 4 листопада неузгоджене розведення сил у районі Петрівського Донецької області є провокацією. Про це заявила українська сторона Спільного центру з контролю і координації припинення вогню на Донбасі (СЦКК), повідомили у штабі Операції Об’єднаних сил.

«Заяви представників окупаційної влади щодо намірів розпочати процес розведення на ділянці № 3 є нічим іншим як черговою провокацією та замилюванням очей світовій спільноті. У такий спосіб, видаючи уявне за бажане, ватажки самопроголошених квазіутворень не дотримуються Мінських домовленостей та взятих на себе зобов’язань у форматі Тристоронньої контактної групи щодо встановлення стійкого режиму припинення вогню по всій лінії розмежування сторін», – йдеться у повідомленні.

У штабі нагадали, що, згідно з даними звіту моніторингової місії ОБСЄ, останнє порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків поблизу Петрівського зафіксували 30 жовтня. А для початку розведення сил і засобів, відповідно до Мінських домовленостей, має минути сім днів тиші з моменту останнього обстрілу.

Залишити коментар