Середа, 2 грудня

З моменту останнього запуску ракети SpaceX минуло три місяці. Компанія відправила супутник AMOS-17 за допомогою ракети Falcon 9 у серпні та потім взяла невелику паузу. Тепер SpaceX готова до нових місій і навіть планує встановити рекорд у космічній галузі.

Черговий запуск Falcon 9 із супутниками Starlink для покриття інтернетом може встановити рекорд у масштабах всієї космічної галузі.

11 листопада компанія планує відправити на земну орбіту другу партію інтернет-супутників Starlink. Це стане першим в історії космонавтики пуском із використанням одного і того ж першого ступеня ракети-носія четвертий раз поспіль.

Попередні успішні запуски Falcon 9 із супутниками. Раніше «космічний тягач» Falcon 9 успішно завершив три місії. 25 липня 2018 року носій доставив у космос супутник Iridium, 8 жовтня – SAOCOM 1A, а в лютому цього року транспортували супутник Nusantara Satu і місячний модуль Beresheet.

Ще однією особливістю майбутнього польоту стане повторне використання обтічника ракети, який відновили після виконання місії Arabsat-6A в квітні 2019 року. Вторинне використання компонентів ракети-носія дозволяє істотно здешевити вартість доставки супутників та іншого корисного вантажу в космос порівняно із традиційною схемою запуску.

1 комментарий

  1. Але це є не останнім ноу хау, так як побудова дисковими літальними апаратами дозволяє використовувати їх необмежене число раз, так як мають конструктивну побудову нехтувати опір газових середовищ, їх поверхня має температуру місця знаходження. Це є найбільшим плюсом від всіх розробок на Землі.. У воді дискові літальні апарати мають рухатися в газовому середовищі.

Залишити коментар