Вівторок, 1 грудня

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет повідомив, що уряд ухвалив рішення скоротити 1770 працівників Державної служби статистики України.

За його словами, скорочення торкнеться передусім працівників районних підрозділів Держстату через те, що їхня підтримка державою стала недоцільною.

«Ми проводимо цю оптимізацію за рахунок скорочення підрозділів районного рівня. З урахуванням того, що більшість звітів, які компанії подають у Держстат, подаються в електронному вигляді, підтримка цих підрозділів стала недоцільною», – повідомив міністр.

Дубілет додав, що частину функцій районних підрозділів передадуть на обласний рівень. Також уряд планує оптимізувати та спростити форму подання звітності до Держстату підприємствами.

«Хотів би звернутися окремо до співробітників, які потрапили під це скорочення. Нам дуже шкода, що нам довелося йти на ці заходи, але ми змушені це робити, щоб перезапустити економіку України. Я дуже сподіваюся, що ви зможете знайти в цій новій економіці своє місце», – додав Дубілет.

Залишити коментар