Середа, 2 грудня

Кабінет Міністрів України схвалив залучення 450 млн євро кредитів від Європейського інвестиційного банку на розвиток доріг в Україні. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 6 листопада, повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Ухвалили рішення про залучення 450 млн (євро) кредитів на розвиток доріг від Європейського інвестиційного банку. Це один із великих інвестиційних проєктів з нашими партнерами з метою будівництва доріг у найближчі роки. Це кредит, який ми беремо під досить низький відсоток до 2 % річних», повідомив Гончарук.

Він зазначив, що у фінансування інфраструктурних проєктів існує мультиплікатор, тобто кожна гривня інвестована в інфраструктурні проєкти призведе до створення нових робочих місць, зростання бізнес-активності та доходів бюджету.

Кошти виділили на розвиток доріг Транс’європейської транспортної мережі TEN-T. Нагадаємо, що у січні 2019 року ЄС виділив 13 млрд євро на ремонт доріг цієї мережі для країн Східного партнерства, серед яких Україна.

Залишити коментар