Вівторок, 24 листопада

Українському політв’язню Олександру Шумкову, котрого незаконно утримують у Росії, не надають необхідну медичну допомогу, якої він потребує через погіршення стану здоров’я після голодування. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

За її інформацією, після завершення голодування у Шумкова значно погіршився стан здоров’я, тому він перебуває у Федеральному казенному лікувально-профілактичному закладі «Обласна лікарня Управління Федеральної служби виконання покарань у Тверській області».

Омбудсменка повідомила, що політв’язня турбує сильний головний біль, а також болі в області спини.

«Співробітники лікувального закладу не надають необхідну медичну допомогу. Більше того, дають пігулки та ін’єкції, не пояснюючи їхню дію на організм Олександра Шумкова», – написала Людмила Денісова.

Вона додала, що шприци для ін’єкцій наповнюють в іншому приміщенні, що наражає на небезпеку отримати інфекційне захворювання.

Людмила Денісова звернулася до уповноваженої РФ з прав людини Тетяни Москалькової з вимогою сприяти проведенню повного медичного обстеження, за результатами якого надати відповідну кваліфіковану медичну допомогу.

Залишити коментар