Неділя, 29 листопада

Під час марафону «Несвобода слова» на телеканалі «Прямий» до студії увірвалися троє людей у камуфляжах: у такий спосіб команда каналу намагалася привернути увагу до обшуків та тиску на журналістів. Що пішло не так – у реакціях.

Насамперед, звісно, пропонуємо переглянути цей «шедевральний номер», через який у мережі знайшлося чимало обурених.

Журналіст Сергій Іванов наголосив, що нічого екстраординарного у «треші» на «Прямому» не побачив. Мовляв, телебачення розраховане на ідіотів і має на меті «постійне збільшення їхньої кількості». Зрештою, Іванов констатував: «вас завжди годують тим, що ви їсте», тому й обурюватися не варто.

Журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва запевнила, що жарти в камуфляжах на «Прямому» нічим не кращі заклеєних ротів, котрі нещодавно транслювалися на телеканалах Медведчука.

Екснардеп Борислав Береза також розкритикував «шоу» в студії телеканалу, додавши, що, якби перебував на той момент у студії, то став би… стріляти. 

Негативно прокоментував «захоплення» телеканалу і колишній парламентар Семен Семенченко.

Журналіст Віталій Тисячний звернув увагу на людей, котрі перебували у студії як глядачі. За його словами, це здебільшого пенсіонери, у котрих від інсценування ледь не зупинилося серце.

Очільник Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко зазначив, що інсценізація захоплення телеканалу «Прямий» силовиками у балаклавах – вкрай невдала і небезпечна ідея для телемарафону.

Журналіст Михайло Ткач назвав таке телебачення «знущанням над людьми».

Блогерка Ірина Медушевська не змогла підібрати слів, аби висловитися з приводу інсценування.

А блогер Антон Ходза потролив телевізійну команду «Прямого», запропонувавши їм ще один «розіграш»: побути порядними журналістами, котрі доносять інформацію за всіма професійними стандартами.

Але є й добрі новини: на «Прямому» визнали, що жарти та розіграші – це не їхня тема, та вибачилися перед глядачами.

Залишити коментар