Вівторок, 24 листопада

Заарештований в окупованому Криму за звинуваченням у підготовці теракту український активіст Олег Приходько звернувся із СІЗО до українського президента Володимира Зеленського.

«З великою повагою звертаюся до нашого президента Володимира Зеленського. На вас дивляться всі політв’язні Криму. Наші страждання не повинні бути марні, тому що на коліна – тільки перед Богом!» – йдеться в листі активіста.

У своєму листі Приходько зазначив, що його звинувачують у тероризмі за те, що він «захищав в окупованому Криму честь і гідність нашого українського прапора!»

Український активіст висловив «щиру подяку кримськотатарським патріотам України», тому що за ґратами він отримав від них «велику підтримку».

1 комментарий

  1. У жида Зеленського не той бог, що у українського народу ! Жид Зеленський ВЖЕ СТОЇТЬ НА КОЛІНАХ перед Путіним ! Жид Зеленський ВЖЕ ФІНАНСУЄ ВІЙНУ ПУТІНА ПРОТИ УКРАЇНИ , купуючи електроенергію у Путіна ! Жид Зеленський ВЖЕ ЗРАДИВ ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ І УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ! Жиди взагалі НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ , ВОНИ БУДУТЬ ГРАБУВАТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД , ЯК ЦЕ ВОНИ РОБЛЯТЬ ВСІ 28 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ! ВСІ ОЛІГАРХИ Є ЄВРЕЇ , ВСЯ ТА МЕРЗОТА У ЖИДІВСЬКІЙ БАНДІ «СЛУГ» Є ВОРЮГАМИ І ХОХЛОМАНКУРТАМИ , ЛАДНИМИ ЗАРАДИ СВОГО ЗБАГАЧЕННЯ ТВОРИТИ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ ЗА ЖИДІВСЬКО-СТАЛІНСЬКИМ СЦЕНАРІЄМ ! БАНДУ ВОРОГІВ УКРАЇНИ ГЕТЬ !

Залишити коментар