Неділя, 29 листопада

Радник секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергій Сивохо заявив, що перед поверненням непідконтрольних територій Донбасу необхідно ментально повернути жителів цього регіону. Для цього він пропонує відмовитися від штампів «свої-чужі, сепари-укри».

«Неможливо повернути території без людей. А ось повернути людей ментально необхідно вже зараз, навіть поки території не повернуті під контроль України», – написав радник секретаря РНБО.

Для цього він планує:

– повернути пенсії людям похилого віку;

– компенсувати збитки, завдані через зруйноване і втрачене житло під час війни на Донбасі;

– видати українські документи 140 тис. дітей, які народилися на непідконтрольних територіях;

– спростити порядок перетину КПВВ і створити «нормальні» умови на пропускних пунктах;

– змінити інформаційну політику: «позбавитися від штампів «свої-чужі, сепари-укри».

2 комментария

  1. …Для цього він пропонує відмовитися від штампів «свої-чужі, сепари-укри»…. А хто вчора вкрав лавку біля мосту??? Группа людей за попередньою змовою??? Невже українці з заходу, а може це місцеві сепари? Брехливий недорадник. Навіть, так звані свої, Сивоху не вибрали в депутати. Отримав посаду, бо не пройшов на виборах, щоб не засмучувався.

  2. Якщо Росія видала паспорти 170 тис. А вони взяли, значить погодились. То для чого тоді видавати їм Українські паспорти, тим більше якщо вони цого не хочуть. Український паспорт їм потрібний тільки для викачки грошей? Відповідь. Якщо цікавлять Українські гроші тоді будь-ласка в Україну із повним визначенням.

Залишити коментар