Вівторок, 1 грудня

Національний банк України розробив постанову, якою надасть можливість власникам платіжних карток отримувати з них готівку в касах магазинів та закладів харчування в разі потреби.

«Таке рішення сприятиме зменшенню тінізації економіки, подальшому розвитку безготівкового сегменту та зростанню фінансової інклюзії громадян загалом», повідомляють у Нацбанку.

Усі охочі можуть висловити пропозиції до проєкту постанови Нацбанку до 15 грудня, після чого НБУ цю постанову затвердить і дозволить проводити подібні операції.

Водночас Нацбанк  Нацбанк спростить облік операцій із видачі готівки з карток українців у касах закладів. Також у Нацбанку врегулюють питання операцій із переказу готівки нефінансовими компаніями, які мають ліцензію НБУ на здійснення грошових переказів.

Раніше державний «ПриватБанк» запустив можливість зняття готівки в касах торговельних підприємств. Такі операції могли здійснювати клієнти «ПриватБанку» в касах мережі автозаправних комплексів WOG. Клієнтам цієї мережі дозволили знімати готівку в розмірі не більше 500 грн зі своїх карток.

Залишити коментар