П'ятниця, 30 жовтня

Ексзаступник глави адміністрації Віктора Януковича Андрій Портнов повідомив, що 18 листопада зустрівся в Офісі президента із заступником голови ОП Кирилом Тимошенком і поговорив про свободу слова та журналістів.

«Зустріч із заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенко відбулася за підсумками попереднього засідання Ради з питань свободи слова та захисту журналістів, в рамках якого функціонери “Радіо Свобода” дезінформували керівництво країни про проблеми із безпекою їхніх журналістів.

На сьогоднішній зустрічі мною була виражена зустрічна стурбованість ситуацією зі свободою слова, захистом прав і свобод громадян, випадками перешкоджання професійній адвокатській та журналістській діяльності, протиправним втручанням у приватне життя громадян і проведенням незаконних оперативно-технічних заходів під виглядом журналістської діяльності», – розповів Портнов.

«Портнов наголосив, що занепокоєний загрозою свободі слова та перешкоджанням його адвокатській і журналістській діяльності, оскільки є штатним телеведучим каналу “112 Україна” і має офіційне редакційне завдання», – зазначили натомість в Офісі президента.

Портнов написав, що як приклад навів Тимошенко випадок із діяльністю журналістів «Радіо Свобода». Він також заявив, що сподівається на «швидке» й «ефективне» розслідування «протиправної діяльності» журналістів.

Він заявив, що журналісти не мають законних підстав його переслідувати: він уже 6 років як не держслужбовець. За його словами, стеження шкодить його адвокатській діяльності, бо ніхто не захоче стати клієнтом такого адвоката.

У ОП відзначили, що візьмуть до відома аргументи Портнова у конфлікті з журналістами «Радіо Свобода».

Залишити коментар