Понеділок, 30 листопада

Французький протестний рух «жовті жилети» та крайня права партія «Альтернатива для Німеччини» підтримують тісні контакти з російськими провладними політиками. Це підтверджують документи, які опинилися в розпорядженні видання The Insider.

Видання наводить листи Леоніда Слуцького – глави комітету російської Державної думи з міжнародних питань. У них політик просить російські консульства надати візи деяким європейським політикам.

Серед них – член маргінальної французької лівої партії «Непокірна Франція» Мішель Ларіве, а також Максім да Сільва та Андре Гі. Усі троє відомі як учасники та організатори руху «жовтих жилетів», зазначає The Insider.

А серед запрошених представників Німеччини у листах Слуцького першими згадуються депутат Бундестагу від «Альтернативи для Німеччини» Кай Ґотшалк і членкиня цієї партії Коріна Бюлоу.

2 комментария

  1. ахторы этой новыны просто -таки- мастера логики:: это равнозначно, что украинских рогуль и понадусеров на майдан отправили россияне…чтобы они окнчательно намайданили юкрейн(

Залишити коментар