Четвер, 3 грудня

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній просить президента Володимира Зеленського, Кабінет Міністрів і правоохоронні органи вжити заходів для припинення тиску на ПЦУ в анексованому Криму. Заява опублікована на сайті Православної церкви України.

«Окремо наголошуємо на необхідності терміново і невідкладно ухвалити рішення Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання власності на приміщення собору і єпархіального управління в Сімферополі. Цей крок продемонструє юридичну і моральну підтримку українській громаді Криму з боку нашої держави і дасть можливість більш ефективно захистити її права на міжнародному рівні», – йдеться в повідомленні.

Митрополит Епіфаній додав, що спроби російської влади закрити доступ до собору ПЦУ в Сімферополі, а також зобов’язати громаду знищити храм у Євпаторії – це порушення міжнародних зобов’язань Росії у сфері забезпечення прав людини.

В офісі Зеленського й українському уряді поки що не відреагували на заяву голови ПЦУ.

Нагадаємо, підконтрольний Росії Євпаторійський міський «суд» зобов’язав Православну церкву України знести храм в Євпаторії.

2 комментария

  1. Тепер в нього дилема. Або захистити ПЦУ і підставити під удар свою нерухомість у Криму і на росії, або підставити ПЦУ і захистити свою нерухомість у КРиму і на росії. Що ж він обере? Прямо і не знаю…

  2. юный натуралист on

    Вот сейчас Зеленский все бросит и будет заниматься «проблемами» Епифана. Сейчас не церкви а бизнес-центры. Как том анекдоту — у одного спрашивают -Вы верующий.-Наполовину. -??? — В Бога верю,в церковь нет.

Залишити коментар