Понеділок, 30 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

Часом дивуєшся неймовірним збігами та знакам, які припадають на певний період. Ось, завтра – 21 листопада. Притомним людям не треба пояснювати, який це день.

І Україна саме завтра потрапляє у зону протистояння циклону із заходу та антициклону зі сходу, а скоріше з північного сходу. Наслідком такого протистояння буде несприятлива погода. Холодний антициклон з північного сходу давитиме атмосферним тиском, тепліший циклон чинитиме спротив.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetterpate.de

Ми – у вирі цих синоптичних подій.

Тому.

Завтра, 21 листопада, практично повсюди посилиться вітер до штормових значень.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetteronline.de

Одягайтесь обов’язково тепліше, особливо надвечір, бо так звана температура комфорту буде на 2-5 градусів нижчою за реальну. А реальна також не сильно розженеться.

Найближчої ночі в Україні очікується від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла. На сході вплив північно-східних процесів знову ж таки буде сильнішим, там вночі -3-8 градусів. На заході ніч буде теплою, +3+7 градусів.

У денні години четверга у більшості областей України передбачається 0-4 градуси тепла, на сході до 2 градусів морозу, на Одещині, в Криму та в західних областях +4+10 градусів.

Опади ймовірні в західній частині України плюс Вінниччина та Одещина. На решті території – переважно тумани, місцями мряка.

У Києві 21 листопада, у День Гідності та Свободи, погода буде без істотних опадів, хіба щось листопадове: чи то мряка, чи то крупинки, які поляпають із щільної хмарності.

Сильний, до штормових поривів, південно-східний вітер!

Температура повітря у столиці найближчої ночі близько нуля, завтра вдень +1+3 градуси, а в четвер надвечір – увага – зниження температури повітря до -1-4 градусів. У поєднанні із сильним вітром може бути дуже холодно.

Але в жодному разі не безнадійно та незатишно.

Бо нас – багато, і нас, як відомо, не подолати.

Особливо північно-східним процесам.

Як би хто не гнувся, ми – стоїмо.

Написала у своєму фейсбуці Наталка Діденко

Залишити коментар