Неділя, 29 листопада

Лідери країн «нормандської четвірки» обговорюватимуть повернення полонених, припинення вогню, контроль над українсько-російським кордоном та вибори на Донбасі, заявив президент України Володимир Зеленський у Станиці Луганській на Луганщині.

«Важливо, щоб ми досягли конкретних термінів повернення всіх українських полонених, які підтверджені тією стороною. І обов’язково, щоб ми знайшли виходи повернення тих людей, які не підтверджені тією стороною, але підтверджені нашими списками», – розповів Зеленський.

Він назвав нинішнє перемир’я на Донбасі «фейковим».

«Друге питання – фейкове припинення вогню, фейкове хибне перемир’я. Таке, знаєте, тимчасове. Два-три дні було перемир’я, потім почали щось там пострілювати, а потім щось серйозне вже було – і втрачаємо людей. Тобто серйозне перемир’я, серйозне припинення вогню – жодних немає пострілів», – сказав президент.

На його думку, важливо визначити відповідальність за порушення режиму тиші.

«Третє питання – це контроль над кордоном, передача контролю Україні над кордоном України та Росії. Четверте питання. Я думаю, що воно одне з непростих, тому що з багатьох складових складається це питання – можливість проведення місцевих виборів на вже тимчасово окупованій території України», – заявив Зеленський.

Залишити коментар