Четвер, 24 вересня

Бачили вже батл між Тимошенко та Зеленським? Лідерка «Батьківщини» в ефірі одного з телеканалів вкотре наголосила на опозиції до влади та розповіла, що пропонувала президенту кадри зі своєї команди. Зеленський на це відповів доволі різко і не без сексистських жартів. І що ви думаєте? Схоже, ЮВТ вдалося пережартувати екскварталівця, себто главу держави. Іншого політику в нас для вас немає.

Так от. Володимир Зеленський підтвердив, що Юлія Тимошенко пропонувала своїх людей на «солодкі» (це цитуючи президента) місця. За словами гаранта, натомість очільниця «Батьківщини» обіцяла голосувати всі закони разом зі «слугами», але він їй відмовив. Мовляв, «епоха договірняків скінчилася назавжди». На цьому можна було б зупинитись, але Зеленський додав відверто сексистський жарт у бік ЮВТ. Мовляв, подивіться на фігуру «опозиції», котрій не дають «солоденького». Вам не здалося, це справді цитата.

Цілком очікувано в унісон із президентом заспівала його прессекретарка Юлія Мендель, мовляв, «Батьківщина» не голосує за законопроєкти монобільшості, оскільки залишилася без «солоденького».

Однак Тимошенко у політиці не перший рік і навіть не перший десяток років: відповідь не забарилася. Депутатка запросила Зеленського… виступити на одному з корпоративів і потролила президента, «дозволивши» взяти власне піаніно.

Нардепка Ірина Геращенко назвала жарт, опублікований на сторінці Зеленського, «совком» та «печерним сексизмом», наголосивши, що ніколи не дозволить собі обговорювати зовнішність «слуг народу», як і зовнішність інших парламентарів.

Політичний експерт Денис Рибачок переконаний, що Тимошенко вдалося переграти президента на його ж полі.

Натомість блогер і громадський діяч Андрій Смолій обурився, що Володимир Зеленський не пише на своїй сторінці про загиблих на Донбасі героїв чи перемоги України, але знаходить час обговорити «фігуру» Тимошенко та «солоденьке».

Обурився написаному і ветеран російсько-української війни та блогер Роман Кулик. Мовляв, поки вся мережа пише про смерть полковника Євгена Коростельова, Зеленський «грає в примітивний недолугий сарказм».

Екснардеп та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко також зауважив, що президент не знайшов часу висловити співчуття з приводу загиблого командира 128-ї бригади.

Політолог Віктор Таран зізнався, що має доволі неоднозначне ставлення до Тимошенко, оскільки не раз був її опонентом під час ефірів, однак завжди поважає і цінує політикиню як гідну суперницю. На думку Тарана, переходячи на особистості, Володимиру Зеленському вдалося образити не Юлію Володимирівну, а себе в очах суспільства.

Блогерка Олена Монова закликала робити меми із заяв та висловлювань президента та представників «Слуги народу».

Журналістка Соня Кошкіна зазначила, що кожний новий український президент дійсно в певний момент починає вважати себе «вічним», і сьогодні ця черга дійшла до Зеленського, який… наступив на ті ж самі граблі, що й попередники.

Політтехнолог Тарас Березовець вважає, що в цій перепалці Юлія Тимошенко показала себе… кращим гравцем у КВК, аніж професіонал.

Журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва переконана, що президент даремно почав «гнати» на Тимошенко, адже саме в такий спосіб «спалювали собі кар’єри» Ющенко, Фірташ, Порошенко та інші.

Екснардеп Борислав Береза попросив нагадати Володимиру Зеленському, що роки участі в КВК вже минули і тепер він обіймає посаду президента.

Ще один колишній парламентар Ігор Луценко вважає, що «обміном дотепами та обвинуваченнями» Зеленський лише вирішив проблему того, що політична сила Тимошенко «розчинялася у загальному фестивалі маразму».

Блогер Сергій Наумович зауважив, що позитивні зміни у країні ще ніколи не відбувалися внаслідок публічних «батлів» у мережі.

Міський голова Дніпра Борис Філатов розповів про власну історію знайомства та співпраці з Тимошенко, назвавши це «архіскладними» стосунками, але слідом зауважив: попри все – ніколи не дозволяв собі її ображати.

І наостанок: порція сарказму від Антона Ходзи, аби ніхто раптом мене потім не називав «тимошенкоботом». Чи як воно там називається?

Збирав реакції ваш вірний друг Степан Коза

Залишити коментар