П'ятниця, 4 грудня

З 2015 року Міністерство юстиції витратило на юридичні послуги проти групи «Приват» 23,14 млн доларів, послуги деяких залучених британських адвокатів сягають понад 1 тис. доларів за годину.

Міністерство юстиції 13 листопада уклало угоду з міжнародною юридичною фірмою Latham & Watkins (London) Llp (Британія) про додаткові юридичні послуги на 593 тис. доларів. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч фірма представлятиме Україну в Арбітражному інституті Торгової палати міста Стокгольм (Швеція) у справі № SCC V 2015/092 за позовами міноритарних акціонерів ПАТ «Укрнафта» – кіпрських компаній Littop Enterprises Limited, Bridgemont Ventures Limited та Bordo Management Limited, пов’язаних із групою «Приват».

Сума позовних вимог становить близько 5 млрд доларів. Перший раунд усних слухань відбувся цього квітня, а другий – цього жовтня. Остаточне рішення буде винесено не раніше 2020 року.

Вартість договору покриває додаткові витрати на підготовку та подання за результатами двох раундів слухань самою фірмою, місцевим юридичним радником і технічні витрати.

Загалом із 2015 року Мін’юст уклав угоду щодо цієї справи з Latham & Watkins (London) Llp на суму 21,39 млн доларів. Також юрпослуги по цій справі надавала інша фірма Hogan Lovells (Британія), з якою Мін’юст з 2017 року підписав дві угоди на 2,75 млн доларів.

Усього на юрпослуги обом підрядникам відписали 24,14 млн доларів.

Як і в липневій угоді, найдорожчими є послуги партнерів Latham & Watkins (London) Llp Себастьяна Зеельмана-Еггеберта і Чарльза Клейпула – 1085 доларів за годину.

Юридичні послуги виконавця обійдуться у 350 тис. доларів. Решта 243 тис. доларів піде місцевому юридичному раднику – київському ТОВ «Юридична фірма Саєнко Харенко» Михайла Харенка, Ігоря Сухомудренка і Володимира Саєнка. Останній має ставку 500 доларів за годину.

Залишити коментар