Четвер, 3 грудня

Під час презентації нового авто Tesla Cybertruck розбили броньоване вікно автівки – компанія хотіла показати, що вікно розбити неможливо. Автівка виготовлена з нержавійної сталі, а вікна – з броньованого скла.

Під час демонстрації міцності скла Tesla Cybertruck на нього скидали металеві шари. Водночас вікно розбилося після удару по ньому тими ж металевими кульками, що й під час окремої демонстрації міцності скла. До того вікно витримало удари кувалдою.

Після інциденту генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що «є що вдосконалити» та продовжив презентацію авто біля розбитих вікон.

Зазначається, хоча вікна Cybertruck були розбиті, вони зберегли свою «структурну цілісність» та не були повністю вибиті. У кінці презентації Маск підсумував, що, попри розбиті вікна, автівка міцна.

Коштує електропікап Cybertruck від 39 900 доларів. В авто помістяться шість дорослих пасажирів, також Cybertruck витримає багаж до 3500 фунтів – близько 1,5 тис. кг.

Авто може проїхати на одному заряді до 805 км і розганятися до 96,6 км/год за 2,9 секунди.

Передзамовлення автівок вже розпочалося. Усі охочі можуть забронювати Cybertruck за 100 доларів та зачекати, коли вони надійдуть у продаж у кінці 2021 року.

Залишити коментар