Середа, 25 листопада

Генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, яка не пройшла останній етап відбору на посаду голови Держкіно, планує звертатися до Кабінету Міністрів та суду через результати конкурсу.

Сінькевич зазначила, що 25 листопада вона мала два раунди перемовин з Олександром Стародубцевим, головою Національного агентства України з питань державної служби.

«Є кілька варіантів: або мій адвокат готує позов до суду, а також обговорюється вимога зустрітися з іншими членами комісії та послухати їхні пояснення. Поки в мене немає відповіді, чи готові вони на цю зустріч. Інший варіант – пропонується звернутися до Кабміну, щоб вони, можливо, видали додаткові розпорядження щодо самоперегляду результатів співбесіди. Повторний конкурс – це для мене крайній варіант», – розповіла вона про результати зустрічі зі Стародубцевим.

Сінькевич зазначила, що конкурсна комісія є незалежною і не підпорядковується агентству, тому вона не може сказати, що були якісь маніпуляції, але не унеможливлює і такий варіант.

Залишити коментар