Понеділок, 30 листопада

Правління Національного банку України випустило офіційне звернення, в якому повідомило про тиск, який на установу здійснює колишній власник «ПриватБанку», олігарх Ігор Коломойський. Відповідне звернення розмістили на офіційному сайті регулятора 27 листопада.

Зокрема, у Нацбанку поскаржилися, що невідомі «тітушки» намагалися проникнути до головної будівлі установи в Києві, а також під стінами будівлі тривають «замовні» мітинги.

«Ми вважаємо, що цей тиск на Національний банк здійснює олігарх та ексвласник “ПриватБанку” Ігор Коломойський, який заборгував державі 5,5 млрд доларів, виведених із “ПриватБанку” до націоналізації. Водночас держава – Президент, уряд, Національний банк – об’єднана єдиною позицією, що кошти мають бути повернуті», – повідомили у правлінні Нацбанку.

У Нацбанку зазначають, що про те, що тиск на установу здійснює саме Ігор Коломойський, свідчить участь у мітингах під Нацбанком працівників заводу олігарха, інформаційну атаку на НБУ здійснюють на підконтрольних Коломойському інформаційних ресурсах, а також за посередництва депутата Олександра Дубінського, який раніше працював на телеканалі Коломойського.

«Попри тиск, ми й надалі захищаємо спільну позицію держави: колишні власники банків мають нести відповідальність за виведення коштів вкладників та доведення банків до банкрутства», – додали в Нацбанку

Залишити коментар