П'ятниця, 4 грудня

Синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у мережі поділилася прогнозом погоди на початок зими. За її словами, 1 грудня відзначиться відчутним похолоданням, а тому всі справи варто встигнути закінчити сьогодні.

«Листопад в Україні завершиться дощем у східних областях, мокрим снігом у західній частині (ожеледиця!) та всюдисущими туманами зі мрякою плюс посиленням вітру. Вітер переформується із сьогоднішнього південно-східного на завтрашній північно-західний, пориви будуть сильними. Що виявиться натяком на прийдешнє похолодання», – пише Наталка Діденко.

За словами синоптика, зниження температури повітря торкнеться 30 листопада західних областей, де сьогодні ще порівняно тепло, а в суботу максимальна температура повітря не перевищить +1+4 градусів.

«На півночі та в більшості центральних областей також очікується пронизуюча холодом погода: +2+5 градусів та ще й сильний вітер. На сході та на Дніпропетровщині очікується +3+8 градусів, у південній частині +5+10, в Криму до +12 градусів», – додає синоптик.

Діденко переконана: завтра у Києві навряд варто чекати на суттєві опади. Хіба що на невеликий дощ із мокрим снігом ближче до вечора. Вітер північно-західний, рвучкий.

«Температура повітря у Києві вночі та вдень буде приблизно однаковою, +1+4 градуси. У суботу ввечері вона знизиться до 0-1 морозу. Грудень у столиці почнеться холодною погодою, у неділю похолодає на 2-4 градуси, проте суттєвих опадів не передбачається. Тому використайте п’ятницю для підчищення хвостів, а вихідними зі спокійною совістю можна валятися під пледом», – констатувала Наталка Діденко.

Залишити коментар