Четвер, 3 грудня

Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська припинила голодування, яке розпочала 21 листопада через загрозу припинення розслідування справ Майдану.

«Зупиняємо голодування, але не припиняємо контролювати виконання владою плану дій з відновлення слідства у справах Майдану і не втрачаємо суспільної уваги над цими справами. Як тільки зникає увага суспільства – зникає пріоритет для влади, і починається колапс», – зазначила Євгенія Закревська.

Вона додала, що тепер потрібно вимагати підписання ухваленого закону про перезавантаження ДБР президентом, а також указу президента про затвердження нової структури ДБР зі створеним новим управління у справах Майдану.

За словами адвокатки, почувається вона добре, їсти не хочеться, галюцинацій немає.

Нагадаємо, 3 грудня Верховна Рада проголосувала за поправку № 318 до законопроєкту про ДБР, яка дозволить слідчим, які розслідували справи Майдану, перейти з Генпрокуратури до ДБР без проходження конкурсу. За неї проголосували 334 депутати.

Саме через вимогу ухвалити цю поправку 21 листопада адвокатка родин загиблих на Майдані Євгенія Закревська оголосила голодування.

Залишити коментар