Субота, 5 грудня

Кабінет Міністрів обрав новим очільником Інституту національної пам’яті керівника освітніх проєктів меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Антона Дробовича.

У конкурсі на посаду разом із Дробовичем брали участь вісім претендентів.

Колишній очільник Інституту нацпам’яті розкритикував кадрове призначення уряду, назвавши таке рішення неправильним.

«Чергове неправильне кадрове рішення уряду в гуманітарній політиці. Це вже не помилка, а розворот в інший бік. У національній пам‘яті може не лишитися місця для України та українців», – вважає В’ятрович.

12 комментария

  1. ЕЩЁ ОДИН КУЕСОС, ШАВКА ЖИДОВСКАЯ, БАБИЙ ЯР ОН ВОСПЕВАЕТ, ЖИДОВ ТАМ ВОСПЕВАЕТ, ЗАБЫЛ ЧМЫРЬ, ЧТО ТАМ В ОСНОВННОМ УКРАИНЦЫ ЗАХОРОНЕНЫ, ЭТО ЧМО УБЛЮДКА УГОЛОВНИКА КАЛЛОМОЙШИ, ПОСТАВИЛИ ЕГО ЧТОБ ОН УНИЧТОЖАЛ ИСТОРИЮ УКРАИНЫ ! СМЕРТЬ ФАШИЗМУ-СИОНИЗМУ !

  2. Де ж подінуться Україна та українці? Що без В’ ятровича ніхто не впорається? Його вислів трохи смердить чимось зовсім іншим…

    • Я пробачаюсь але колишній КДБст вятрович творив не історію України але він робив все що міг на розкол України. Я не знаю чиє він виконував замовлення але думаю він залишивсь агентом ФСБ і має там і чин і ставку і медалі за розвал нашої країни. Новий же ще нічого поганого не зробив але вже всякі петькіни прихвостні його дискредитують як можуть за іудині петіні гроші

  3. Дідусь Іванович on

    Віл 1917 замість національної назви маємо територіальну ознаку. В складі СРСР заміна всім подобалась, а її підступність проявилась тільки після 1991, відколи державна мова лише з територіадьною ознакокою виявилась нездатною єднати державотворчу націю. Сучасні безнаціональні українці самі цураються свого русинства на радість рашизму новоявленого Путлера. Вже доукраїнізувалися до втрати Криму, війни на Донбасі та до різкого збільшення еміграції з України. Так про пам’ять якої національності йлеться? Україною зветься територія тільки Русі. А Русь чия???

  4. Згоден,не туди розвернулись і керманичі не ті! Коломойський переграв усіх! З цим треба щось робити,поки не пізно!

Залишити коментар