Вівторок, 1 грудня

Сонячний зонд Parker Solar Probe виявив інтенсивні енергетичні хвилі та сонячні вітри швидкості вище тієї, яку передбачали моделі.

Вчені говорять, що незрозумілі хвилі та сильні вітри означають, що ми «втрачаємо щось дійсно фундаментальне в наших стандартних моделях Сонця».

Сонячний зонд Parker, запущений у 2018 році, подорожував ближче до Сонця, ніж будь-яка попередня місія, протягом декількох днів у минулому листопаді та в квітні 2019 року. Вчені розкрили неймовірні результати цих перших двох близьких зустрічей із найшвидшим космічним кораблем, що коли-небудь були, в серії із чотирьох наукових робіт в Nature.

Хоча Сонце є центром сонячної системи, і його випромінювання живить життя на Землі, воно є одним із найбільш недосліджених об’єктів у космосі через його високу температуру і радіацію.

«Це було дуже захоплююче. Це дослідження на передньому краї», – сказав Джастін Каспер, провідний автор одного з досліджень і професор космічних наук в Університеті Мічигану.

Parker виявив нові явища в межах чверті астрономічної одиниці, відстані між Землею і Сонцем. На цій відстані зонд повідомив, що сонячний вітер, що представляє собою потік заряджених частинок, що випускаються Сонцем, обертався навколо зірки зі швидкостями, що набагато перевищують ті, які оцінювали моделі.

«На наш превеликий подив, до того моменту, коли ми дісталися до близької точки, сонячний вітер обтікав зі швидкістю 35−50 км на секунду навколо Сонця. Це приблизно в 15-25 разів швидше, ніж передбачають стандартні сонячні моделі, тому нам не вистачає чогось дійсно фундаментального в наших стандартних моделях Сонця – як воно обертається, і як йде вітер –і це дійсно цікаво», – сказав Каспер.

Parker також був атакований серією надзвичайно інтенсивних «альфвенівських хвиль» у сонячному вітрі. У міжпланетних місіях вже давно спостерігаються менш енергійні альфвенівські хвилі, які являють собою брижі, що течуть через намагнічену плазму від Сонця. Але Parker є першим, хто зафіксував «гігантські хвилі-ізгої» біля нашої зірки.

«Час від часу, раптово, протягом декількох секунд, швидкість вітру буде зростати приблизно на 300 тис. миль на годину», – пояснює Каспер. Ці піки настільки сильні, що вони спотворюють і скручують магнітне поле, проходячи через нього.

Хоча механізм, що лежить в основі цих хвиль, донині невідомий, їхня явна сила може допомогти пояснити дві найбільші загадки про Сонце: чому сонячна корона або атмосфера Сонця приблизно в тисячу разів гарячіше його поверхні? І чому сонячний вітер раптово прискорюється до надзвукових швидкостей на певній відстані від Сонця?

Вчені підозрюють, що загадковий процес скидає тепло і енергію в сонячну корону.

2 комментария

 1. Якщо вчені світу хочуть пізнати Всесвіт у них э час близько 2-3 роки. Потім треба багато працювати років 10 щоб виправити егоїзм корони догматизму.
  В книзі «Живий організм Всесвіту» РВК «Деснянська правда» м. Чернігів 2007 р. автор Іванов Анатолій Григорович. Реєстрація авторства зареєстрована в Департаменті інтелектуальної власності 5.03.2003 р. Є збірником наукових відкриттів які міняють уявлення про світ. У книзі логічно обґрунтовано з хорошими доказами показаний механізм руху існування, та перетворення енергії та матерії, циклічність існування галактик, зіркових систем, планет.
  Книга автора Селіна Олексія Олексійовича, (Інженера випробовувача з-ду Південмаш, присвячена його пам’яті), та співавторів Ткаченка Володимира Андрійовича доктор наук, професор, Юпенков Володимир Олексійович канд.техн. наук. “Космическая среда с позиций новой физики эфира.» [ Днепр ПП «Моноліт» 2007 р.] Опубліковані досліди, та наукові обґрунтування ефіру, взаємодій корпускулярної матерії та ефіру, механізм та причини обертання планет, астрономічні поняття «прихована маса» розкрита як зона ефіру-ефірні подушки належні масі тіла. Представлена єдина теорія і розуміння законів мікро- і макро світу, нове толкування постійної Планка, пояснені причини проходження електричного струму по проводам. Та інше.
  В Збірнику наукових матеріалів ХXV Міжнародної інтернет-конференції el-conf.com.ua Архів конференції «НАУКОВІ ПІДСУМКИ 2018 РОКУ» 17 грудня 2018 р. Частина 8, сторінки12-28) «Азбука ефіру- енергетично -матеріально-хронологічно-інформаційної субстанції, носія законів розвитку та збереження Всесвіту», автор я Жовновський Василь Тимофійович. Зазначено поняття хронологічної характеристики субстанції ефіру, квантовий час (сек.), біоритм Всесвіту (сек. Хрон.) , циклічно-просторовий час (сек.), поняття тангенційних прискорень зірок, зіркових систем, галактик. Формули радіусів взаємодії існування форм мас. Формули руху, формування. розриву або колапсу мас (формули гравітаційних екранів).
  Автори не знали один про одного, та кожний з них зробив своє відкриття в науці, які не можуть зрозуміти багато вузькопрофільних фахівців. Кожне вищевказане наукове видання може бути незрозумілим багатьом вченим. Але всі вони в сукупності дають розуміння як змінити уявлення про світ, створити колективний розум. Змінити енергетику та зберегти життя людства.

 2. Homo sapiens если ТЫ действительно любишь и цениш своих родителей, детей, внуков. сними корону эгоизма. примирись и докажи что ТЫ разумный. Вселенной правит колективный разум ВКР называемый людьми БОГОМ.
  Подари жизнь своим детям, внукам и продли родителям.

Залишити коментар