П'ятниця, 4 грудня

Білорусь ніколи не збиралася і не збирається входити до складу будь-якої держави, навіть «братньої Росії», заявив на зустрічі з депутатами білоруського парламенту президент Білорусі Олександр Лукашенко.

«Ми ніколи не збиралися і не збираємося входити до складу будь-якої держави, навіть братньої Росії», – сказав Олександр Лукашенко.

«Я не хочу перекреслити все, що я зробив разом із вами, народом: створив незалежну суверенну державу, щоб її зараз вкласти в якийсь ящик із хрестом нагорі та кудись викинути або передати. Цього при мені не буде ніколи», – додав він.

Президент Білорусі наголосив, що Мінськ і Москва досі не вирішили низку принципових питань щодо нафти, але країни не ведуть діалогу з політичних питань, наприклад, про створення єдиного парламенту.

7 грудня в Сочі відбудеться зустріч Лукашенка з російським президентом Володимиром Путіним. ЗМІ писали, що в результаті зустрічі може бути підписана програма інтеграції між двома країнами. Про те, які саме документи можуть бути підписані й інші деталі переговорів, поки що невідомо.

Залишити коментар