Понеділок, 30 листопада

Російська делегація в ОБСЄ вимагає вилучити питання анексованого Криму з декларації міністерської зустрічі, яка проходить 5-6 грудня у Братиславі. Про це повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

За його словами, у проєкті декларації хотіли зазначити, що ОБСЄ й надалі слід приділяти увагу анексованому Криму, однак делегація РФ наполягає на вилученні будь-яких згадок про Крим із підготовленого документа.

У зв’язку з цим Рефат Чубаров від імені Меджлісу кримськотатарського народу закликав міністрів закордонних справ країн-учасниць ОБСЄ «не піддаватися на шантаж російської делегації».

Про блокування Росією резолюції також повідомив колишній політв’язень, режисер Олег Сенцов, який разом з іншим колишнім політв’язнем Романом Сущенком напередодні виступив перед делегатами ОБСЄ у Братиславі.

«З Ромою Сущенком після виступу в ОБСЄ. Ми говоримо про російську агресію, наших полонених, а вороги тим часом блокують включення в підсумкову резолюцію питання деокупації Криму», – написав Сенцов.

Залишити коментар