Середа, 2 грудня

Дев’ятирічний Лоран Сімонс, який став відомий тим, що мав у грудні стати наймолодшим у світі випускником вишу, покине навчання.

Хлопець вчився на бакалавраті з електротехніки Ейндговенського технологічного університету (TUE) в Нідерландах.

Як пише СNN, це сталося після суперечки щодо його закінчення.

Університет заявив, що рекомендував Лорану закінчити навчання до середини 2020 року, а не наприкінці грудня через кількість іспитів, які він ще повинен скласти.

В університеті кажуть, що батько Лорана, Александр Сімонс, «повторив своє явне бажання, щоб його син отримав ступінь бакалавра у віці дев’яти років, а це означає, що Лоран повинен успішно протягом 10 місяців закінчити курс бакалавра, який зазвичай триває три роки».

Однак Александр повідомив CNN, що раніше не було проблем із прискореним розкладом.

Зрештою, за його словами, сім’я вирішила, що Лоран покине бакалаврат, оскільки отримав пропозицію вчитися на докторський ступінь в університеті в США, і він не зможе розділити час між двома інституціями. «Іноді доводиться робити вибір», — сказав Олександр.

Він припустив, що рішення Ейндговенського технологічного університету про продовження навчання Лорана пов’язане з рішенням сім’ї переїхати в інший університет для навчання на докторський ступінь.

У відповідь прессекретар університету Іво Джонгма заявив: «Ми ніколи не намагаємось утримати своїх студентів при собі. Це ніколи не буде мотивацією когось засмучувати».

В університеті додали, що шкодують, що Сімонси відхилили новий графік.

«Його керівникам сподобалося працювати з Лораном не тільки через його величезний талант, а й тому, що він дуже доброзичливий і допитливий хлопчик. Тому для нього донині відкриті двері, щоб відновити навчання, доки умови залишаються реалістичними», — сказали в університеті.

Сім’я ще не визначила дату початку в університеті США, де Лоран буде навчатися на докторську ступінь з електротехніки.

Залишити коментар