Вівторок, 24 листопада

Російський телеканал ТНТ прибрав із телеефіру український серіал «Слуга народу», головну роль в якому виконав президент України Володимир Зеленський.

Перші три серії було показано в ефірі каналу, який належить «Газпром медіа» в середу, 11 грудня. Раніше в телепрограмі було зазначено, що продовження серіалу виходитиме в ефірі ТНТ з 19:00 до 20:30 12 і 13 грудня. Тепер у цей час покажуть серіали «Інтерни» і «СашаТаня».

Очевидно, канал дуже швидко міняв програму – навіть на 22:00 за московським часом у мобільній і десктопній версіях сайту ТНТ було вказано різні заміни для «Слуги народу». В одній це були серіали «Полярний» і «СашаТаня», а в іншій – «Інтерни» і «СашаТаня».

Представник ТНТ заявив, що канал від самого початку не збирався показувати більше трьох перших серій «Слуги народу» в ефірі. »

«Повністю перший сезон спочатку призначався для показу тільки на платформі PREMIER», – стверджує він.

Анонс ТНТ про щоденний показ «Слуги народу» в ефірі представник каналу назвав «маркетинговим ходом для підвищення впізнаваності платформи». Він не відповів на запитання, чому ТНТ вирішив показати весь сезон «Слуги народу» тільки в інтернеті, тим паче, що серіал із травня доступний в онлайн-кінотеатрі «Кинопоиск» (належить «Яндексу»).

За словами представника ТНТ, весь сезон сатиричної комедії буде доступний в онлайн-кінотеатрі PREMIER з 12 грудня. Однак увечері 11 грудня жодних згадок про серіал на цій платформі не було.

11 грудня з трансляції першої серії «Слуги народу» на центральні регіони Росії вирізали жарт про президента Росії Володимира Путіна.

При цьому в східних регіонах, де через різницю в часі прем’єра відбулася раніше, цей жарт показали. За сюжетом новообраний президент України Василь Голобородько, роль якого виконує Зеленський, вибирає дорогий годинник і костюм, як належить йому за статусом.

Прем’єр-міністр підказує, що Путін носить годинник швейцарської марки Hublot, вимовляючи її назву як «Хубло». Герой Зеленського дивується: «Путін – Хубло»?

3 комментария

  1. Російський телеканал ТНТ прибрав із телеефіру український серіал «Слуга народу» і це дуже правільно. Навіщо псувати тонке сприйняття інформації та руйнувати вишукані аналітичні можливості російського глядача такими безідейними передачами. Адже російський глядач завжди під кропіткою увагою таких майстрів слова, як Скабєєва, Солов»ев, Кисєлев тощо.

Залишити коментар