Середа, 2 грудня

Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору створило карту розподілу водяного льоду на Марсі. Про це йдеться на сайті NASA.

Наявність водяного льоду поблизу поверхні Червоної планети буде одним із найважливіших критеріїв при виборі місця посадки майбутньої пілотованої місії.

Науковці з NASA показали карту льоду на Марсі: це допоможе обрати місце посадки космічного корабля

Джерело: NASA/JPL-Caltech/ASU

Космічні кораблі не зможуть взяти з собою багато запасів, тому майбутнім марсіанським колонізаторам доведеться покладатися на місцеві ресурси.

У NASA називають таку концепцію освоєння Марса «використанням ресурсів на місці».

Карту сформували на основі даних від орбітальних космічних апаратів Mars Reconnaissance Orbiter і Mars Odyssey. У деяких регіонах у зазначеній області водяний лід залягає буквально за дюйм (2,5 см) від поверхні.

1 комментарий

  1. Лучше собрать и отправить куда-нибудь на Марс всех высокопоставленных уголовников. А власть пусть возьмут честные люди. Также необходимы единые, одинаково работающие правила для всех, установленные государством. А не так, что кучка аферистов через купленных де-путан навязывает порядки и решения, выгодные только этим аферистам и де-путанам. Украина не жила нормально все годы после обретения независимости, потому что не был дан решительный отпор власти криминала. Массовое разворовывание имущества, рейдерство, мошеннические действия — всё это не получило должного отпора с самого начала, поэтому глубоко укоренилось в украинской действительности. И теперь выкорчевать эту заразу будет намного сложнее.

Залишити коментар