П'ятниця, 4 грудня

Під будівлею Верховної Ради України 17 грудня 2019 року зібрався мітинг, учасники якого вимагають не допустити ухвалення у другому читанні законопроєкту про запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

Мітинг організувала низка політичних сил, серед яких «Всеукраїнське об’єднання “Свобода”», «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”», «Аграрна партія» та «Національний корпус».

Зазначимо, що станом на ранок 17 грудня у порядку денному парламенту не було законопроєкту про запровадження ринку сільськогосподарських земель у другому читанні, проте 16 грудня голова фракції більшості «Слуги народу» Давид Арахамія повідомив, що Рада може почати розглядати цей законопроєкт 17 грудня.

«Я не бачу яких-небудь причин, чому зараз ми маємо відкладати голосування по ринку землі. Там багато правок. Я не маю на увазі, що ми проголосуємо та ухвалимо – ми просто почнемо», – повідомив Арахамія у відповідь на запитання журналістів.

Загалом депутати подали до законопроєкту про ринок сільськогосподарської землі понад 4 тис. правок. Більшість із них стосуються права іноземців купувати українську землю, а також максимально можливої площі сільгоспземель, яку можна буде концентрувати в одних руках.

Залишити коментар