П'ятниця, 4 грудня

У понеділок, 16 грудня, мер столиці Віталій Кличко презентував новий Генеральний план розвитку Києва на 20 років – до 2040 року.

Київська влада показала його попередню презентацію з базовими цілями і напрямками розвитку міста. Докладний повний проєкт обіцяють представити в січні 2020-го, тоді ж розпочнуться громадські слухання й обговорення нового Генплану.

«Систематизувати весь той безлад, який відбувався в столиці десятиліттями, – теж нелегка і не одномоментна справа. Тому сьогодні – тільки перший крок до прийняття Генплану столиці», – заявив Кличко 16 грудня, пообіцявши врахувати майбутні зауваження урбаністів, архітекторів і громадськості.

Населення

До 2041 року чисельність фактичного населення Києва збільшиться на 440 тис. осіб – з нинішніх 3,36 млн до 3,8 млн жителів.

Частка зайнятого населення столиці за 20 років, як очікується, зросте ще істотніше – з 1,73 млн до 2,45 млн (тобто на 720 тис. осіб).

Створення Київської агломерації

До 2040 року замість розширення міських меж столиці планується утворити Київську агломерацію, в якій проживатимуть до 5,2 млн осіб. Вона охопить Київ із передмістями, включаючи Ірпінь, Бучу, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Обухів, Васильків, Боярку.

Передбачається, що агломерація міститиме урбанізоване ядро (у межах Великої кільцевої дороги Києва), зовнішню зону та окремі сектори. У межах ядра дістатися до центру міста можна буде за 40 хвилин.

Транспорт

За 20 років в Києві хочуть в 1,5 рази збільшити протяжність ліній метрополітену: подовжити наявні та добудувати нову гілку, Подільсько-Вигурівську (метро на Троєщину).

Залізницю планують включити в єдину систему з метрополітеном і швидкісним трамваєм зі створенням пересадочних вузлів.

Заплановано побудувати три нових транспортних переходи через Дніпро. Магістральна вулична мережа розшириться (майже на 130 км, до 870 км), з’являться нові транспортні розв’язки на різних рівнях і багатоярусні паркінги.

Влада обіцяє розвивати велосипедну інфраструктуру, а також зробити місто більш комфортним для пішоходів і маломобільних груп населення.

Навколо Києва має бути добудовано Велику окружну автомобільну дорогу, а також має з’явитися система «дублерів» основних виїздів із Києва.

Заплановано відведення території для будівництва четвертого київського аеропорту «Рославичі» (між Обуховим і Васильковом). «Бориспіль» планується розвивати і розширювати далі, в аеропорту «Гостомель» – розвивати вантажний термінал, а аеропорт «Київ» («Жуляни») столична влада може закрити «у віддаленій перспективі».

Київ планує впровадити автоматизовану систему управління дорожнім рухом.

Історична спадщина Києва

Новий Генплан столиці міститиме також історико-архітектурний опорний план, мета якого – захистити 3,5 тис. київських об’єктів культурної спадщини.

Зокрема, у районах найважливіших історичних пам’яток планується заборонити висотну забудову.

2 комментария

  1. На самом деле этого Генплана ещё не существует в природе (он не закончен). Всё это голимый предвыборный пиар. Пять лет кличкоманда издевалась над Киевом, теперь, когда до местных выборов осталось меньше года, имитируют бурную деятельность.

    В Киеве разрушаются мосты, дороги, прорывает трубы, за отопление платить надо бешеные суммы, отключают горячую воду по нескольку месяцев, бюджет разворовывают почти весь. За 5 лет не построили ни одной станции метро… Одним словом, кличкошмар. Для простого народа местная киевская «власть» — это глубоко враждебная, чужеродная раковая опухоль на теле города. Бал правят ЗЛОбудовныки, среди которых немало обычных кидал, которые собирают деньги якобы на строительство и вместо этого выводят в офшоры и покупают себе дорогие авто. Стараются выжать как можно больше денег здесь и сейчас, уродуя город и притесняя народ. Киевом управляют алчные, ненасытные и аморальные типы, которые в нормальной стране давно бы сидели. Вдумайтесь в механизм приватизации земли Киеврадой (на их сайте kmr.gov.ua есть все документы о порядке сего действа). Человек подаёт документы — а «депутаты» решают, кому давать, а кому нет. По чисто субъективным, коррупционным критериям. Выдают «своим», зачастую в сговоре. Всё это больше напоминает бандитские сходки и рейдерство, причём более-менее узаконенное! Если у вас нет «мохнатой лапы» в земельной комиссии Киеврады, то вам ничего не светит, в подавляющем большинстве случаев. Не дадут ничего, а при случае и отобрать могут. Почитайте — в Интернете полно статей (введите «земельные махинации в Киеве»). И всё это прекрасно «гармонирует» с образом «великого» мэра-боксёра, всё это покрывающего! Жуть. Вы не представляете, в какой «Уганде» мы на самом деле живём! Почитайте, сколько было возбуждено дел и хоть одно доведено до конца?! И это столица. Чем так «работать», лучше бы эта Киеврада вообще не работала и не собиралась на заседания (ближайшее из которых будет 19-го декабря).

Залишити коментар