Четвер, 26 листопада

«Вечірній квартал» присвятив новий номер Валерії Гонтаревій. У ньому коміки «вибачаються» за свій старий жарт про колишню очільницю Нацбанку.

У жовтні галасу у соцмережах наробив номер, де «кварталівці» поглузували з Валерії Гонтаревої, в якої незадовго до цього згорів будинок під Києвом.

Тоді коміки разом з хором імені Верьовки заспівали пісню за мотивом української народної пісні «Горіла сосна, палала».

У переробці «Кварталу» прозвучали такі рядки: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича (Валерійович – по батькові Ігоря Коломойського – прим. ред.)«, «Мораль проста – хата згоріла зі стида», «Люди вогонь побачили – допомагати почали, відра схопили й прибігли, у вогонь соляру плескали».

Виступ викликав шквал критики у соцмережах. Колишніх колег Володимира Зеленського звинувачували в тому, що, глузуючи з пожежі, вони перетнули межу з «чорним гумором».

Напередодні речниця «Слуги народу» Юлія Палійчук виклала у своєму фейсбуці фрагмент нового шоу «Вечірнього кварталу», який, за її словами, має увійти до новорічного випуску. У ньому коміки знову звернулися до Валерії Гонтаревої з піснею.

«У жінки прошу пробачення, знову збудуєм дачу вам, гроші зберем на карточку, на “Дельта банку” карточку. Те, що лунала пісня ця, вибачте лисого глупця во ім’я сина і отця, пресвята погорілиця», – співає актор Євген Кошовий.

Після цього коміки зі сцени передали ексочільниці Нацбанку «полум’яний привіт».

Залишити коментар