Вівторок, 24 листопада

Вознесенський суд (Миколаївська область) повністю виправдав Віталія Румянцева з інвалідністю першої групи у справі про незаконне вирощування канабісу в лікувальних цілях. Про це повідомляє Українська Гельсінська спілка з прав людини, юристи якої допомагали захисту Румянцева.

Судовий процес над чоловіком тривав два роки. Звинувачення спочатку просило для нього тюремний термін, а після наполягало на штрафі. Захист запевняв, що Румянцев невинний і вирощував марихуану для лікування больового синдрому.

«Він курив марихуану, щоб полегшити біль у суглобах, і півтора року тому посадив у себе на ділянці вісім кущів конопель. На Румянцева доніс сусід, до нього з обшуком прийшла поліція. До восьми кущів правоохоронці докинули дикорослу коноплю, і вісім кущів перетворилися на 300»,  сказано в повідомленні.

Справа Румянцева викликала суспільний інтерес, і до неї долучилися правозахисники, а також активісти, які виступають за легалізацію марихуани. 17 грудня суд визнав неприйнятними докази, а факт вирощування саме 18 кущів недоведеним.

Залишити коментар