Середа, 21 жовтня

«ПриватБанк» ініціював новий судовий процес проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова в Ізраїлі. У судових позовах націоналізований банк намагатиметься стягнути близько 600 млн доларів. Про це повідомляє пресслужба банку.

«Учора банком було ініційоване нове судове провадження в Окружному суді Тель-Авіва в Ізраїлі проти колишніх власників банку та інших відповідачів. Сума позову становить 600 млн доларів США», – повідомили у прес-службі банку 19 грудня.

Там також зазначили, що докладають всіх зусиль, аби повернути виведені з банку кошти колишніми власниками. За оцінками перевірки незалежної аудиторської компанії Kroll, йдеться про 5,5 млрд доларів.

Крім цього, «ПриватБанк» збільшив суму своїх позивних вимог проти Коломойського у США.

«Також, за результатами подальшого аналізу, “ПриватБанк” збільшив суму позовних вимог у Канцлерському суді штату Делавер в США та подав до суду доповнену позовну заяву», – додали у пресслужбі «ПриватБанку», зазначивши, що там продовжують готуватися до слухань у Високому суді Англії про стягнення з Коломойського 3 млрд доларів.

Залишити коментар