П'ятниця, 4 грудня

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дав доручення Національній поліції припинити функціонування всіх гральних закладів в Україні до 16 години 20 грудня 2019 року. Відповідне доручення Аваков дав у межах ухваленою 20 грудня урядової постанови про боротьбу з гральним бізнесом, повідомляє пресслужба МВС.

«Постанова Кабміну нам диктує, що всі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими. Вимагаю від Нацполіції до 16 години 20 грудня, відповідно до постанови КМУ, припинити функціонування гральних закладів», – заявив Аваков.

Водночас у Національній поліції України повідомили, що у ніч на 20 грудня поліція припинила діяльність 152 гральних закладів, які вважаються незаконними. З них вилучили майна на 46 млн грн.

«Тепер усі державні лотереї позбавляються можливості використовувати свої електронні системи. У зв’язку з цим необхідно створити постійно чинні мобільні групи слідчих підрозділів та ДСР на місцях. Дані групи повинні протидіяти, виявляти та документувати незаконний гральний бізнес», – повідомив голова департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Володимир Околіт.

Залишити коментар