Понеділок, 30 листопада

Онлайн-видання NHK пише про те, що японська влада все-таки дала свою згоду на процедуру вирощування підшлункової залози людини в організмі свині. Згідно з наявними даними, перший подібний експеримент проведуть в Університеті Мейдзі під керівництвом професора Хіроші Нагасіма.

За планами самих вчених, на першому етапі експерименту вони приберуть із заплідненої яйцеклітини свині можливість появи звичайної підшлункової залози, для чого буде використана технологія генетичного редагування. Далі в неї планується впровадити людські стовбурові клітини – цей матеріал був обраний у зв’язку з його здатністю перетворюватися практично на будь-який тип клітин в організмі.

Далі яйцеклітина буде повернута в організм випробуваної свині, після чого вже очікується її розвиток у зародок з людською підшлунковою залозою. Важливо відзначити, що вчені мають намір саме на цьому етапі закінчити свій експеримент, адже, за їхніми ж словами, вони поки не готові повноцінно займатися вирощуванням людських органів у організмах інших тварин.

Залишити коментар