Вівторок, 24 листопада

Державне агентство України з питань кіно надасть 49,3 млн грн державної підтримки на виробництво фільму «Бабин Яр». Про це свідчить договір між Держкіно та компанією «Солар Медіа Інтертейнмент» 

Державна підтримка складає 32 % від загальної вартості виробництва фільму.

Стрічка «Бабин Яр» буде копродукцією України та Німеччини. Прем’єра фільму в Україні планується у 2021 році.

Кінопроєкт історичної драми «Бабин Яр» став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно у жовтні 2019 року. Режисером та автором сценарію фільму є Сергій Лозниця, продюсером – Сергій Лавренюк.

«Бабин Яр сценариста та режисера Сергія Лозниці – це радикальний акт трансформації мови кіно.

Для того щоб відтворити на екрані гуманітарну трагедію, яка стала одним із символів ХХ століття, режисер Сергій Лозниця пориває із традиційним наративом і відмовляється від концепції “головного героя”», – зазначили у Держкіно.

Нагадаємо, проєкт фільму «Бабин Яр» був одним із переможців сьомого пітчингу Держкіно у січні 2015 року. Тоді було заявлено, що бюджет стрічки складає 5 млн євро, у держави просили 10 млн грн. Стрічка мала стати копродукцією України, Франції, Німеччини та Росії. У жовтні 2015 року Сергій Лозниця казав, що планує завершити виробництво фільму у 2017 році. Однак у 2018-му трирічний термін перебування фільму «Бабин Яр» у Програмі виробництва сплив.

2 комментария

  1. Краще ці гроші віддати тим хто зніме фільм про голодомр. Там маштаби трагедії в десятки разів більші. Але у нас при владі люди яким на це плювати. Своя сорочка ближче до тіла як то кажуть.

  2. что, богатенькие стали ? Свои личные деньги вкладывайте, а не наши налоги. А снимать что будете? Правду или покажете, наконец, как украинские националисты расстреливали евреев?
    Суки фашистские. Тогда убивали и сейчас убиваете. Менталитет у рагуляетеров не изменился — убийцы.

Залишити коментар