Середа, 2 грудня

Кіберкомандування США розробляє стратегію інформаційної війни на випадок, якщо Росія намагатиметься втручатися в американські вибори 2020 року через злом виборчих систем або посіву широкого розбрату.

Один із варіантів, що розглядається кіберкомандуванням США, буде націлений на вище керівництво і російську еліту, ймовірно, деяких олігархів.

За даними джерел видання The Washington Post, США готові будуть розкрити їхні конфіденційні особисті дані, якщо втручання не припиниться.

Із великою імовірністю проти президента Володимира Путіна ця тактика не застосовуватиметься, оскільки це буде вважатися занадто провокаційним, кажуть джерела видання.

Інша можлива стратегія пов’язана з дезінформацією, спрямованою на використання суперництва всередині російського уряду і владних еліт.

У 2016 році помічники у Раді національної безпеки в адміністрації Обами розробили кіберкроки проти Росії, аналогічні тим, які зараз розглядаються кіберкомандуванням, але «ніхто не відчував до цього апетиту», сказав колишній високопоставлений чиновник.

Залишити коментар