Середа, 2 грудня

Метеоблог головного синоптика країни

3 січня антициклон на імя Xia зробить в Україні суху погоду і подекуди навіть сонячну. На решті території Європи також переважатиме суха повітряна маса, лише на західному узбережжі континенту пройдуть дощі, а в країнах Скандинавії – переважно сніг.

Вітер в Україні обіцяє бути південно-західним або західним, від невеликого до максимум помірного.

Температура повітря найближчої ночі очікується 1-6 градусів морозу, завтра вдень – 1-5 градусів тепла.

У Києві в п’ятницю буде сухо, можливо, навіть сонячно. Було б непогано пройтися та протрусити новорічні салати. Температура повітря в столиці вночі -2-5 градусів, вдень +2+4 градуси.

4 січня на заході України з’являться опади у вигляді мокрого снігу та дощу. 5 січня опади поширяться на більшу частину території України. 6-7 січня, на свято, очікується похолодання.

Зараз навколо, у наших мікрорайонах, стало дуже багато кафе, ресторанів, генделиків, базарчиків, пересувних кав’ярень з казна-якою водою – все, щоб громадяни постійно їли і пили, не відволікаючись на дрібниці.

Але дрібниць часом не вистачає. Наприклад, кіосків чи малих книгарень, де можна купити настільний календарик для роботи 🙂 Бо в мене, наприклад, усі календарі виявилися «папєрєдніками», а на 2020-й – немає.

Піду пошукаю. Тим більше, що тепла погода сприяє пошукам 🙂

Написала у своєму фейсбуці Наталка Діденко

Залишити коментар