Четвер, 26 листопада

Український державний телеканал для тимчасово окупованих територій, який створюється на базі каналу UATV, почне мовлення 15 лютого.

«На першому етапі канал буде об’єднувати українські та російськомовні розважальні програми, серіали і кінофільми виробництва провідних українських медіагруп та інформаційне мовлення власного виробництва», – мовиться у повідомленні Міністерства культури, молоді та спорту України.

За інформацією Міністерства, директора нового телеканалу виберуть через конкурсний відбір у січні. До цього моменту виконувати його обов’язки буде заступниця директора Юлія Островська. Керівницею інформаційного мовлення стане Олена Трибушна, колишня головна редакторка «24 каналу», у минулому – заступниця головного редактора видання «Новое время» і редакторка журналу «Кореспондент».

«Мета нового телеканалу – повернути в український інформаційний і культурний простір тих наших співгромадян, які через війну вже шостий рік позбавлені можливості дивитись українське телебачення й отримувати об’єктивну інформацію про власну країну, на чиє ставлення до України впливають переважно російські телеканали», – зазначила Трибушна.

1 комментарий

  1. народ против мафии on

    В Каховке продолжаются массовые протесты возле отделения полиции. Дело касается расследования убийства местного жителя, 26-летнего Владимира Чебукина, свидетелями по которому проходят работники полиции. У горожан есть подозрение, что некоторые факты скрываются от следствия.

    https://newsmir.info/1943076

Залишити коментар