Четвер, 3 грудня

Представники партії «Європейської Солідарності», очолюваної Петром Порошенком, готують запити до президента України Володимира Зеленського щодо його поїздки до Оману, а також дозволу на в’їзд російському акторові Федору Добронравову і шведському співакові Dr. Alban. Про це йдеться у заявах членів «Європейської Солідарності» Іванни Климпуш-Цинцадзе та Ірини Геращенко у фейсбуці.

«Поки ми за свій рахунок поїхали на Гуцульщину на Різдво, президент за свій рахунок полетів розвивати торговельно-економічні та дипломатичні відносини з Оманом… Готуємо запит від “Європейської Солідарності” на ОПУ і МЗС – хто саме з представників цих відомств супроводжуватиме главу держави на цих відповідальних зустрічах, які конкретно питання і з ким будуть обговорюватися, яких результатів очікувати», – написала Климпуш-Цинцадзе.

Її колега по партії Ірина Геращенко повідомила, що «Європейська Солідарність» підготувала запити щодо дозволів на в’їзд в Україну російському акторові Федору Добронравову, який грав у серіалі «Свати», і шведському співаку Dr Alban, які виступали в окупованому Криму.

«“Європейська Солідарність” підготувала низку запитів до СБУ і президента Зеленського про порушення українського законодавства і дозволу на в’їзд в Україну особам, які підтримали анексію Криму, публічно називають анексований РФ півострів спірною територією і виступали на окупованій українській землі. Зокрема, йдеться про актора “Сватів” Федора Добронравова і про Dr Alban, який виклав у мережу фото з президентом і подякував йому, що він в обхід заборони допоміг в’їхати в Україну», – написала Геращенко.

Залишити коментар