Четвер, 26 листопада

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 9 січня призначила позапланову перевірку «Прямого каналу» у зв’язку зі скаргою на ведучого Сергія Пояркова, який ображав в ефірі президента Володимира Зеленського.

На Пояркова до Нацради поскаржилася громадянка Касьяненко. Вона зазначила, що ведучий «Прямого» ображає честь і гідність президента України, членів його родини, окремих етносів та вживає нецензурну лайку. Моніторинг Нацради зафіксував ці сюжети.

Тепер перевірка має встановити, чи було в них порушення законодавства.

На який саме випуск програми Пояркова скаржилася Касьяненко, члени Нацради не уточнили. Ймовірно, йдеться про випуск програми «Поярков News» за 27 грудня 2019 року, в якому ведучий назвав Зеленського «маленьким чмом», «криворізьким сцикунчиком», а його батька назвав «тупим».

Член Нацради Сергій Костинський заявив, що утримається від голосування за перевірку, оскільки питання є політичним.

Він розкритикував програму, але водночас нагадав, що протягом останніх п’яти років Нацрада не адвокатувала публічних осіб, якщо йдеться про сюжети, що посягають на їхню честь і гідність.

Він наголосив, що люди, які вважають, що їхню гідність образили, можуть звернутися до суду, а Нацрада готова надати відео в разі необхідності.

13 комментария

 1. Геннадій on

  Прямий треба прикрити. А також пояркових, гавнопольських і прочіх псевдопатріотів, які з перекошеними від тваринної ненависті мордами оскаженіло невгамовно цілодобово гавкають на владу, яка ще нічого поганого не встигла зробити. Вигадують страшилки, накладають у штани і закликають усіх так робити

 2. Канал это настоящая пятая колона в Украине кроме лжи наклепа на действующую власть ничего другого нет господин Ганапольский стараеться изо всех сил если не нравиться никто вас в стране не держит

 3. Якщо є якісь конкретні факти, це одна справа, можна і треба їх викладати, бажано без субєктивного оцінювання, а говорити огульно, а тим більше ображати неприпустимо навіть у побуті, не говорячи вже публічно, на широкі маси — по телевізору!

 4. Володимир on

  Справа не в Зеленському, а в Президенті України. В Україні війна, гинуть кращі люди, а Зеленський крадькома їде в Оман. На кордоні велика кількість прблем. Засланих в Україну терористів сотні, а Голова СБУ Баканов, замість реформувати СБУ, — крадькома їде в Куршавель (Франція), а в цей час через кордон проникає російська блогерша Митрошина, яка виступала в Криму і під час виступу на Подолі, коли молодий хлопець УКРАЇНЕЦЬ запитав у цієї засланої ФСБешки «чий Крим», міліціонер -беркутовець і ще один дебіл давали команду російською мовою (вони відмовилися показати документи) завалили на підлогу хлопця, який не чинив опір і потягли в автозак під улюлюкання проросійських сцикух 5 -ї колони, одна із них кричала, матюкалася, що її сімя проживає в росії. А Зеленський дав прикордонній службі команду пропустити в Україну співака зі Швеції для виступу в «примітивному, помойці 95 кварталі», який без дозволу виступав в Криму. То як Зеленського можна називати коли принижують мою КРАЇНУ УКРАЇНУ?

 5. Володимир on

  Прохання переглянути виступ російської блогерши Митрошиної на Подолі!!! Оцініть стадо, яке є в Україні, яке там зібралося за вказівкою ФСБ, таких сотні 5-колонних, а це молоді істоти які уже налаштовані проти України. Де СБУ, чим займається Міністерство освіти, яке виховання в школах? Друзі давайте будемо щось робити в цьому напрямку, втратимо свою Батьківщину!!!

 6. А пенісом музикувати на піаніно не образа для всього народу? Називати Україну повією? То нам треба що робити треба? Гидота …

Залишити коментар