Понеділок, 30 листопада

Принц Гаррі та його дружина герцогиня Меган Маркл складуть основні обов’язки, пов’язані з королівською сім’єю. Про це вони повідомили в інстаграмі.

Пара буде прагнути до фінансової незалежності. За їхніми словами, вони планують жити на дві країни – у Британії та Північній Америці, продовжуючи «надавати повноцінну підтримку» королеві Єлизаветі ІІ.

У планах у пари створити нову прогресивну роль всередині інституту монархії.

Герцог і герцогиня заявили, що це рішення було прийнято після кількох місяців роздумів і обговорень.

«Життя на два континенти дозволить нам виростити сина з повагою до королівської традиції, до якої він належить по праву народження, і одночасно розширить особистий простір нашої сім’ї, дасть можливість зосередитися на новому етапі в житті, частиною якого буде створення благодійного фонду», – сказали принц Гаррі та Меган Маркл у заяві.

Рішення онука та його дружини шокувало королеву Єлизавету II. На сайті її величності вийшло офіційне звернення, в якому йдеться, що «рішення остаточно ще не прийняте».

«Обговорення з герцогом і герцогинею Сассекськими перебувають на ранній стадії. Ми розуміємо їхнє бажання використовувати інший підхід, але це складні питання, для вирішення яких потрібен час», – йдеться у повідомленні королеви.

Залишити коментар