Понеділок, 30 листопада

Російській блогерці Олександрі Мітрошиній, на зустрічі з якою раніше поліція затримала активістів руху «Відсіч», заборонили в’їзд до України. Заборона діятиме три роки й пов’язана з її незаконними відвідинами окупованого Криму. Про це повідомили у Держприкордонслужбі. Зазначено, що в аеропорту Мітрошина проходила оформлення на рейс до Мінська.

«Зараз на посадці підійшов співробітник прикордонного контролю, відвів мене в окрему кімнату і поставив мені в паспорт штамп про заборону в’їзду в Україну до 6 січня 2023. Все пояснював ввічливо і спокійно, представився, запитав, чи розумію я українську. І відвів назад на посадку», – написала Мітрошина у своєму Telegram-каналі.

Блогерка додала, що розуміє, чому їй заборонили відвідувати Україну, та заявила, що поважає закон. Вона додала, що сподівається приїхати до Києва через три роки.

Прикордонники додали, що декілька днів тому Мітрошина в’їхала в Україну через залізничний пункт пропуску, оскільки на момент перетину кордону стосовно неї не було обмежень щодо в’їзду, а також жодної інформації, що вона незаконно відвідувала тимчасово окуповані території.

1 комментарий

Залишити коментар