Четвер, 24 вересня

Метеоблог головного синоптика країни

Яка наша погода розумниця! В умовах явно перевищених багаторічних значень температури повітря вона не почала скиглити, нарікати на тяжку атмосферну долю, а просто прийняла нові реалії, залишившись вірною своїм кліматичним переконанням.

Що я маю на увазі?

Подивилася в прогностичних картах на найближчу синоптичну перспективу. Поки що буде, як є, тобто переважно тепло. Але саме на 18-19 січня, другий Святвечір та Водохреще, коли традиційно і статистично приходять міцніші морози, все ж похолодання очікується. Не йдеться про сильні морози, проте зниження температури повітря від +6 градусів до нуля, а вночі до -1-5 градусів буде. Тобто тенденція зберігається.

Між іншим, пригадала, у Києві у 2014 році під час Революції гідності, 18 січня, ще було близько нуля, а 19 січня на Водохреще, стовпчики термометрів опустилися до 7-9 градусів морозу.

Завтра, на Василя, в Україні без опадів, бо антициклон Christian зумовить переважно суху погоду. Хіба що на Чернігівщині та Сумщині трохи щось покапає чи політає, невеликі дощ та мокрий сніг.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetterpate.de

Температура повітря в Україні у вівторок протягом дня становитиме +1+7 градусів.

Вітер передбачається південно-західний, слабкий або помірний.

Для повної європейської завтрашньої картини: потужний лютий циклон Fenja організує справжню негоду – ураганні вітри з опадами на західному узбережжі Європи.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetter3.de

У Києві Новий рік буде теплим, найближчої ночі близько нуля, завтра вдень до +3+4 градусів. Без опадів.

Сьогодні в Україні Щедрий вечір.

Знайшла ось: подекуди на Щедрий вечір батько ховається від дітей за пирогами – ознакою добробуту, багатства. І відбувається такий діалог:

– Мамо, а де наші тато?

– А хіба ж ви мене не бачите, діти?

– Не бачимо, тату!

– Дай Боже, щоб і на той рік ви так мене не бачили!

Хай і ми на той рік багато що і кого не бачили, а лише достаток та усіх рідних поруч у здоров’ї та радості 🙂

Написала у своєму фейсбуці Наталка Діденко

Залишити коментар