Середа, 23 вересня

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив 16 січня, що від моменту зміни влади в Україні проти неї працюють «багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося».

«Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки», – сказав Гончарук у відеозверненні на власній фейсбук-сторінці. Водночас прем’єр не уточнив, кого саме має на увазі серед опонентів.

Голова уряду назвав позитивом те, що зміцнився обмінний курс та зросли до семирічного максимуму міжнародні резерви України, які нині становлять 25 млрд доларів, інфляція знизилася до 4,1 %. «Якщо це не гарні новини для країни, то я повний профан в економіці», – додав Гончарук.

Увечері 15 січня в Кабінеті Міністрів України назвали неправдивими поширені в інтернеті повідомлення про нібито відставку голови уряду Олексія Гончарука. Нагадаємо, 15 січня у мережі з’явилася інформація, що прем’єр-міністр буцімто написав заяву про звільнення. Також з’явився аудіозапис, автентичність якого неможливо перевірити, на якому людина зі схожим на прем’єра голосом каже про свою некомпетентність в економічних питаннях.​

Залишити коментар