Вівторок, 24 листопада

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що конфлікт в Україні не є перешкодою для Франції, аби будувати з РФ відносини. Про це повідомляє видання «Громадське».

«Росія захопила Україну, і ми вжили заходи. Ми на шляху вирішення заморожених конфліктів. Але якщо чекати вирішення усіх заморожених конфліктів, аби почати рухатися вперед, то можна чекати довго», – зазначив Макрон.

Він повідомив журналістам, що довго роздумував про зміну ставлення до президента Путіна.

«Я не сказав би, що це була особлива подія серед інших. Це було дозріле рішення, історична і стратегічна переконаність», – сказав президент Франції.

Макрон також відзначив обмін полонених після зустрічі «нормандської четвірки» та закликав продовжувати настільки ж плідну роботу для врегулювання конфлікту в Україні.

1 комментарий

  1. У макрона типично бизнесюковский подход – «только бизнес, ничего личного». И главный критерий принятия решений – «выгодно/не выгодно». К сожалению, в наше время это базовый тренд. Полностью исключена моральная сторона вопроса. Т.е. такие как макрон прекрасно знают, сколько крови на руках путена, но деньги всё равно важнее. Это в своём роде варварство, ведь такими действиями макроны поддерживают диктаторские, античеловеческие режимы, дают им зелёный свет. А ведь достаточно было бы ввести ещё в 2014 году все возможные санкции по максимуму – сегодня вопрос наличия путинщины уже на повестке дня не стоял бы. Так что, после всего этого макроны – Украине не друзья. Нужен ли нам после этого Нормандский формат? Что это за формат, где нет ни одного союзника Украины? Пора этот формат пересмотреть.

Залишити коментар