Неділя, 20 вересня

14-річний українець Юліан Бойко вийшов до фіналу аматорського чемпіонату світу з одного із видів більярду – снукеру, який відбувається на Мальті. У півфіналі він переграв колишнього професіонала, 24-річного шотландця Росса Мюйра – 4:1.

«У це просто не віриться, але 14-річний Юліан Бойко вийшов до фіналу дорослого чемпіонату світу серед аматорів! Він обіграв експрофі Росса Мюйра, який зробив у матчі сенчурі (набравши в одному із фреймів) 104 очки. Юліан грав просто відмінно! Багато що вирішив його кліренс (забивання всіх куль, «очищення» більярдного стола – прим. ред.) із рахунку 4:64. Стало 3:1, а не 2:2. Чекаємо на фінал!» – написав у твітері коментатор телеканалу «Євроспорт» Володимир Сініцин.

Фінальний поєдинок теж відбудеться сьогодні, 17 січня, о 20:00 за Києвом. Суперник Юліана Бойка визначається у півфіналі, в якому зустрічаються англієць Ешлі Гаґілл і валлієць Ділан Емері. Переможець фіналу отримає путівку до професійного туру.

Снукер – винайдений у Великій Британії різновид більярду, для якого властива гра серіями. Домінують у цьому виді, насамперед, британці, але останнім часом у професійному турі значно побільшало представників Азії, зокрема, Китаю.

Залишити коментар