Вівторок, 29 вересня

Кількість загиблих унаслідок респіраторних захворювань, викликаних невідомим коронавірусом, у Китаї зросла до трьох.

За вихідні влада Китаю виявила ще 139 випадків зараження новим вірусом. Крім Ухані, де початково виявили вірус, випадки зараження виявили у Пекіні та Шеньчжені.

На сьогодні зафіксовано понад 200 випадків зараження. Нагадаємо, після спалаху пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, який зафіксували в Ухані у грудні 2019 року, новий невідомий коронавірус виявили у 200 людей у Китаї.

Крім того, його виявили в однієї жінки в Таїланді, яка прилетіла туди з Ухані, у мешканця Японії, який навідувався до Ухані, та в китаянки, яка приїхала до Південної Кореї.

9 січня стало відомо про смерть першого пацієнта, в якого виявили вірус. Однак точна причина його смерті наразі невідома, адже окрім вірусу в нього також діагностували пухлину черевної порожнини та хронічне захворювання печінки.

17 січня у Китаї зафіксували другу смерть від нового вірусу.

Нова інфекція може спричинити різні хвороби. Наразі вона проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. Однак вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8 тис. людей у ​​26 країнах.

Залишити коментар